PC nenabehne jen cerna obrazovka

Dnes rano jsem zapnul PC a ozyval se divny zvuk ventilatorů a tak jsem si myslel že jen dře o nejaky kabel v PC...
otevrel jsem PC a polozil ho abych zjistil jaky to je (zmackl sem na nej ze shora) a zjistil jsem ze je to maly vetracek na desce tak jsem ho odpojil (nebylo to poprve co jsem ho odpojoval) a po zapnuti PC se nic nedeje jen cerna obrazovka. Pri startu PC vzdy kratce piplo ted se tak nedej. Pomohlo by vyndat baterku z desky? Zkousel jsem domacknout vsechny komponenty a je to v poradku.

Odpovědi na otázku

Jaky vetracek? Jaka deska? Zkousel jsi vse odpojit a znovu pripojit?

Takovy maly vetracek primo na desce (je dost hlucny). deska je MSI k8n Neo3. Neco jsem odpojaval a znovu pripojoval ale ne vse.

deska je vhaji MSI je smejd odchazi hodne casto!! vymen desku za jinou zas to pojede.

začíná se zdrojem..