» Poradna » Ostatní

PC nejede

Ahojte.
Vyhrabal jsem po baráku nějaký prastarý hardware a poslepoval to do jednoho PC. Jenže PC nejede. Vůbec nenaběhne, ani ťuk. Jako kdyby do desky vůbec nešla šťáva. O zdroji i desce bezpečně vím, že fungovaly. Je sice pravda, že v tomhle PC nemám HDD, ale aspoň naběhnout do biosu by to mělo. Zapínání jsem na piny zapojil dle označení přímo na desce. Já vím, že tahle otázka je asi úplně zbytečná (prostě tam je něco nesprávně), ale neví někdo z vás, čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Je-je-je-jede!
Já přehlédl jeden pin. PC už jede.
Ale víte, co je divné. Jak může jet, když dvoupinovou přípojku strčím do desky jednou tak a jednou obráceně?

protoze je to spinac... je jedno jestli se "levy dratek pripoji k pravemu nebo pravy k levemu" Tuzes to spinat zkratem pomoci koruny...