» Poradna » Ostatní

PC nejede monitor

Dobry den,Včera jsem vymenil v PC procesor, ale ten nejel, tak jsem tam dal starý. PC se zapne, ale svítí červená kontrolka v něm. A nejde se připojit na monitor - píše to, ze hdmi není připojeno, i když to připojené je. Co s tím? Dekuju. //Smazán troll "Ing. Jiří Vrubel"//

Odpovědi na otázku

A čekáš, že ti někdo něco napíše, když ty nic konkrétního nenapíšeš? Jaký byl starý CPU, jaký nový, jakou máš desku a jakou verzi BIOSu? Napiš přesné tipy. A zkontroluj, zda jsi nezohýbal piny v patici (Intel) nebo na CPU (pokud máš AMD).

toto by sa malo rovno mazat s oznamom "daj vsetky info!", aby to furt nemuseli pisat citatelia

Prepac, ale nestiham "hltat" tebou poskytnute informacie.

Integrovaná grafika?

Viem presne, kde je chyba.Ale kedze Ty si zatajil vsetky potrebne udaje, ja zatajim odpoved.