» Poradna » Ostatní

PC nejde zapnout

Dobrý večer, PC mám přesně on 1.9. 2022 a je to můj první PC a potřebovala bych poradit. Vše bylo v pořádku PC šel krásně, ale dnes z ničeho nic, když jsem dělala prezentaci jsem slyšela ránu a vypl se PC také nešli zásuvky. Jističe jsem poté zapla, a zkusila zapnout do zásuvky PC, ale nejde zapnout, nereaguje. Necítím žádný smrad spálení. Nevím co mám dělat. Mám to rozmontovat? Ale nevím, co hledat, jinak skříňka je průhledná. Je to - Alza GameBox Core GTX1650Herní PC Intel Core i3-10100FNVIDIA GeForce GTX 1650 4GBASUS PRIME H510M-A WIFIKingston FURY 16 GB KIT DDR 4, 3200 MHz CL16WD Blue SN550 500 GBOperační systém Windows 11Pevný disk není Arctic Freezer 34 SIEVGA 500 BQ

Odpovědi na otázku

A ty tomu rozumíš nebo co si myslíš, že tam uvidíš nebo uděláš? Odvez to do Alzy, je to v záruce, tak ať to opraví. Prostě to reklamuj.

Odesel zdroj. Do zasuvky to nestkej, nebo to usmazis a/nebo shoris a/nebo te to zabije. Nevymejslej kraviny a odnes to.