PC Nejde zapnout

Zdravím. Dnes sem instaloval síťovou kartu, ale nevypl jsem napájení zdroje a při zandavání karty do slotu se zajiskřilo a zapl se větrák u GPU, chladiče na CPU a podle zvuku i disky. Nešlo to vypnout jinak než přes zdroj, a když sem zdroj znovu zapnul tak se stalo uplně to samé, zaply se větráky (kromě těch na bedně) a disky. Co sem odpálil? Myslíte, že to je jenom deska, procesor, popřípadě grafika a ramky?

Odpovědi na otázku

Prvni, co bych testnul, je deska. Jenze toho mohlo odejit i vic najednou.ps. jaky ze tam byl zdroj?

Díky, doufam ze to je jenom deska. Zdroj je Seasonic m12ii modular 520w

Všechno jede až na desku a GK.

Opět jeden chytrý instalatér, co by mohl z fleku řídit raketoplán. Dobře ti tak, blbe.