Pc nejde zapnout po režimu spanku

Dal jsem režim spánku a hned po tom jsem si vzpomněl že ještě musím na net tak jsem zacal mackat myš a entr aby se zase probudil z toho spánku ale on se vypl a nejde zapnoutTen entr a myš jsem mackal než se stihl dát do režimu spánku

Odpovědi na otázku

Chceš říct, že počítač nejde zapnout ani tlačítkem pro zapnutí? Je to úplná mrtvola?☺

Ano koukal jsem i dovnitř jestli není někde přerušené kontakt ale nic nikde vůbec nevím😥

Podrz tlacitko zapinania dlhsie, kym sa nevypne a potom to zapni.

Odpoj to natvrdo od elektřiny a po chvíli připoj k elektrice a zapni a zvol po najetí - spustit obvyklým způsobem...

Ani při držení se nezapne a nejde o to že nenabehne , on se vůbec nezapne zkoušel jsem prepinat zdroj a i ze zásuvky ale.nic furt je mrtvej