» Poradna » Windows (a jiné OS)

PC nejde zapnout, černá obrazovka s kurzorem

Včera jsem prováděl aktualizaci Windowsu 7 a zřejmě jsem vypnul počítač, když ještě nebyla dokončená. Dneska počítač nejde zapnout - při zapnutí mi to nabídne, jestli chci spustit nouzový režim, nouzový režim s příkazovou řádkou nebo systém Windows běžným způsobem. Všechny možnosti ale skončí stejně - zobrazí se černá obrazovka a kurzor, se kterým jde hýbat. Nevíte, jak to opravit?

Odpovědi na otázku

1) počítač se nevypíná v průběhu aktualizací2) asi nepouští se exproler.exe - přes ctrl + shift+esc spusť psrávce úloh a tam pust novou úlohu explorer.exe ... - to je ale jen dočasné řešení3) přes win + R ( okno Spustit) pust regedit.exepřejdi na Počítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon a hodnotu Shell uprav na explorer.exe4) restart ...a je to ;)

Nic z toho nefunguje - Ctrl+Shift+Esc ani Win+R nic nedělá. Jediné, co jsem zjistil, že funguje - když 5x stisknu pravý Shift, tak se zobrazí dialogové okno, jestli chci zapnout režim jedním prstem. Pořád se ale k ničemu jinému nemohu dostat.

potom teda nemáš moc možností,pokud nejde ani nouzák,tak opravu z instalačky,případně čistá instalace,jak radí Semtam

Opravdu nikdo nevíte? Vzhledem k tomu, že se nedostanu ani do nouzového režimu, vůbec nevím, co s tím dělat.

Nabootuj instačku Win 7 a dej opravit instalaci. Třeba se to povede.Když ne, obnov systém ze zálohy, pokud ji máš. Když ne, zkopíruj si na jiném počítači data a udělej novou čistou instalaci.