» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pc nejde spustit

Windows 10 Po instalaci nove ram skace asi 5 druhu bsod.Po aktualizaci graficke karty se pc restartoval a pri kazdem spusteni co se dostanu do systemu tak asi po par sekundach vyskoci BSOD s chybou

Odpovědi na otázku

HW, jakou chybu?

Omlouvam se.. zprava byla mnohem delsi nevim proc se neodeslala...Hlasi to chybu HIDCLASS.SYSHW :Základní deska : Gigabyte z87hd3Grafika : nvidia geforce gtx 960Paměť :

Paměť : HyperX 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Fury Blue SeriesMám dohromady 4 ram - 16 GB

co je na tam nenormálního že je nová ram nekompatibilní ??? Vyměnit za kompatibilní. Co víc chceš řešit?

Ale pc jeste s tou ram fungoval to jem ted se nechce spustit..

tak píšeš v dotazu něco jiného"Windows 10Po instalaci nove ram skace asi 5 druhu bsod.Po aktualizaci graficke karty se pc restartoval a pri kazdem spusteni co se dostanu do systemu tak asi po par sekundach vyskoci BSOD s chybou"Takže srovnej text s myšlenkou. Ideálně výpis těch chyb ti tu chybí. Když se někomu bude chtít a přečte si je tak snad i poradí.