» Poradna » Ostatní

PC nejde mi kliknout ani stisknout jakýkoliv tlačítko ve hře

Dobrý den podle titulku jste zjistili mojí závadu. Když jdu do hry např LOLKO a nebo Overwatch tak když se hra spustí nejde mi kliknout do hry ani nic stisknout. Mám tušení že nejspíš když jsem něco prováděl na počítači tak jsem stlačil jsem nějakou zkratku a nějak jsem to pokazil zkoušel jsem to hledat ale marně. Je mi 14 let takže se omlouvám za chyby nebo nesmyslné věty děkuji za pochopení.Ondřej

Odpovědi na otázku

Driver Booster ?

nejsi jedinejhttps://www.zive.cz/poradna/nefunguje-mys-ani... Instaloval si Driver Booster ?

Stáhnul jsem ho spustím to oskenuje to pc řekne mi to že to chybu odstranilo ale nic vše je ve stejném stavu

Ne, právě že to nemáš stahovat, mě to připadá že Driver Booster dělá tu chybu, že všem blbne PC

Taky by si měl napsat co máš za PC a system, jestli splnuješ min požadavky hryhttps://cdr.cz/clanek/oficialni-hardwaro...

Moj nazor je, ze 14-rocny Ondřej by sa mal venovat niecomu inemu ako briblblemu "LOLKO".Zivot je ktury a buducnost jeho uplatnenia v "krutom kapitalizme" rozhodne nezalezi ako je "dobry" v nejakej hovadine zvanej "LOLKO"Mas 14- to je cas vys*rat sa na briblble hry a zacast sa sa zaujimat o realny svet.(trocha blba odpoved, ale spravna).