Pc nebootuje a neustálé se restartuje

Dobrý den mám problém. PC nelze zapnout. Po zapnutí se roztočí všechny větračky zakladovka nezapípá jak normalně ani se nerozsvítí kontrolky na klavesnici po pár vteřinách se PC restartuje. Sestava je 10 let stará krom zdroje ten byl měněný před rokem a grafické karty ta byla měněná před půl rokem. Nevím co s tím děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

To my taky nevíme, bohužel si pleteš PC poradnu s věštírnou Pokud to není zdrojem, tak nejčastější další komponentou, co odchází, bývá základní deska.

Nebo zaseklý vypínač na kejsu.

Vypínáč zaseklý není.

Tak v tom případě se budeš muset obrátit na tu věštírnu. A nebo servis

Kedy sa ľudia naičia vypisovať HW keď položia otázku?