PC na net

zhodnotí někdo návrh PC, který jsem poskládal? PC bude výhradně na internet a filmy. Cena je 7000 max.Děkuji za odpovědiprocesor - Intel Pentium G4400deska - GIGABYTE H110M-S2Hzdroj - FSP OEM GreenPower 350 85+disk - Patriot Blast 120GB 2.5 SATA SSDpaměť - Crucial Ballistix Sport DDR4, 8GB 2400MHz,CL16skříň - Zalman Z1win,monitor vlastním.

Odpovědi na otázku

Těmhle "doporučeným sestavám" bych rozhodně nevěřil...

Někdy tam bývá trochu zrada, ale jinak Kineczek asi ví co dělá, u mě ta sestava je ok, krom toho, je to je pořád hasswell

Kineczek podľa mňa ide na max čo sa dá - ak Pentium, tak G3258 a Z97??? Má to zmysel, ale aký? Kto chce taktovať, tak i5 a nie Pentium. A to, že stále preferuje Haswell je atypické

V nejlevnejsich sestavach, kde se kouka na kazdou korunu, ma Haswell smysl. Jen od tech 17.5-20k bych tam rad videl Skylake. Uvidime, jak to bude vypadat po aktualizaci.

Jako OK, ale pokud už bych tam dával desku za 1800Kč, tak ne H110, ale B150.https://www.czc.cz/msi-b150m-pro-vdh-intel-b... Tato stojí prakticky stejně a má 4 sloty na ram.

OK. Hlavně ne problematický Gigabyte.

Kineczek jede podle svých představ a preferencí. A ty má každý jiné. Neříkám, že se to za tu cenu dá udělat extrémně jinak, to určitě ne, ale rozhodně to není jediná, natož dokonalá možnost.

Nejak jsem tam tuhle kombinaci nezahlid. Ciste pro WoT to neni marna volba, ale to uz je spis specializovany stroj na jednu volovinu.

Ten zdroj je pořádnej odpad.

Ten SSD je sázka do loterie. Jeden z nejporuchovějších. Kolegovi vydržel 4 měsíce a podle komentářů na CZC není jediný. SSD s řadiči Phison bych se vyhnul velkým obloukem.

A co nějaké mini pc? To by na net a na nějako kancelářskou práci mělo stačit také ne?