PC na natáčení a streamování atd.

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je dobře složený PC ./a jestli bych měl něco vyměnit tak aby to max. odpovídalo ceně 22 500kč :)Chci se zeptat jestli tento PC by dokátal streamovat a natáčet hry .sestava : http://www.czc.cz/cath8s9a0khmu9uj3cfbacb35... Bez HDD to si vezmu ze starého PC , a sluchátka a myš už mám .????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odpovědi na otázku

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nelze ti poradit, nevidíme tvůj seznam. Nastav ho jako veřejný, taky si příště odpusť ty vykřičníky.ZA 22k to nebude nic moc na streamy.

Za 22k že nebude nic moc? :O Na mém počítači za 10k můžu streamovat v 720p30 úplně v pohodě a o natáčení ani nemluvím.. Za 22k bude tedy dvojnásobně lepší počítač. Doporučoval bych tam dát nějakou lepší i5 a k tomu GTX 960 :) Podle zbytku peněz poznáš zda něco ubrat či přidat :)

Na streamovanie sa bežne využíva Intel Core i7 4xxx a novšie. Dôvod? Hry ako CS:GO, ktoré využívajú primárne CPU majú problém s OBSkom a objavujú sa lagy aj keď nie je vyťažený CPU. Najviac na tom "kapú" AMD procesory, kde je pre 1080p30 / 720p60 stream v OBS minimum AMD FX 8xxx alebo 9xxx. Mohol by si kúpiť aj ten Intel Core i5 6xxx zo zoznamu. Tam je to už lepšie. Grafika určite GTX 970 alebo alternatívu v GTX 7xx. Pokiaľ chceš streamovať LoLko, tak tam stačí aj GTX 950, GTX 960 alebo alternatíva v GTX 7xx.

Pokiaľ chceš streamovať nové hry, tak očakávaj, že Quantum Break a Gears of War Ultimate vyžadujú odporúčaných 16 GB RAM.