Pc na kingdom deliverence

Zdravím kupuji si pc pouze na tuhle hru Kingdom deliverence a chci používat i okulus rift a 4K .Můžete mě někdo poradit dát sem odkaz jaké by bylo nejlepší?Nejrychlejší pro tuhle hru...díky

Odpovědi na otázku

Nemůžeme. Kup si to nejvýkonnější, na co máš peníze.

Ale můžeme nepovídej ty brepto.Můžeme všecko...

Mas recht, urcite muzeme. Otazkou je jen to, kdo by tim ztracel cas.

No vidíš, tak si poraď sám, když můžeš :) Hele, ty chceš poradit nejvýkonnější PC na nějakou hru, ale vůbec se neobtěžuješ napsat základní informaci, kolik na to máš peněz. Bohužel to je od tebe dnes už druhý dotaz, který nelze zodpovědět bez křišťálové koule. Takže se začni trochu snažit a pokládej smysluplné dotazy.

Coz ten cenovy ramec. Ale ptat se na HW nutny pro hrani nejake hry, jejiz naroky nejsou zname a jeste se ani nevi kdy vyjde, to uz vyzaduje urcite nemale mnozstvi "bezstarostne mysli". ;o)

Přesně tak je to pro fajnšmekry a znalce počítačů.

Jacku neodpovídej už jsem ti to jednou říkal to je pouze pro chytré lidi,takže sem jacku nepiš spamere jacku vypadni táááhni.

To máš blbé ty šašku :) Jsi na veřejné diskuzi a když jsi hloupý a neumíš smysluplně položit dotaz, tak nemůžeš ostatním bránit, aby ti to také napsali ;) Úroveň tvých dotazů odpovídá tak třetí třídě ZŠ, ovšem s tím, že třeťák má právo o problematice nic moc nevědět vzhledem ke svému věku. Ty už jsi předpokládám o dost starší, takže tě věk neomlouvá, jsi prostě jen hloupý.

Pro tvou informaci jacku jsem již ve 4 třídě a ted táááhni spameree votravnej.

No ale blbej seš jak necky :)

Ty seš ještě blbější jacku ,když za mnou chodíš a dolejzáš za mnou furt,homosexuály nemám rád jacku.

Víš o tom, že čím dýl se v ho*ně budeš rýpat, tím víc bude smrdět? Zjevně ne, tak si běž za roh nafackovat a až ti někdy nastartuje mozek, tak se vrať. Zatím nedospěls do stádia, abys mohl žádat o rady na poradně...

tak si nic nekupuj a počkej až to vyjde... stále to odkládají, poslední ingo je 2017, ale klidně to může vyjít třeba až za další 2 roky!co se HW týče, pak info přímo z jejich stránek zní:HW požadavkyPřesné HW nároky Kingdom Come zatím nejsou známy. Ovšem je známo, že hra vyjde (pouze) na nextgen konzole. Tudíž na ni bude stačit obdobný hardware jako má Xbox One a PlayStation 4.Hardware konzolí přibližně sestává z: Procesor: Osm procesorových jader (x64) s frekvencí 1,6 GHz a 4 MB L2. Grafická karta: Grafická karta na základě Radeonu HD řady 7000/8000 (architektura GCN) s podporou DirectX 11.1. Operační paměť (RAM): 8 GB GDDR5Majitelé výkonnějších strojů, než jsou next-gen konzole, by se měli dočkat ještě lepšího vizuálního zážitku než majitelé právě XBoxu One nebo PS4.Maximální úroveň detailů bude na PC. Momentálním cílem je dosažení 60 FPS při rozlišení obrazovky 2560 × 1440. Na konzolích potom 30 snímků za sekundu v 1920 × 1080 pixelů (FullHD) s drobným omezením (nižší grafické detaily, méně AI postav).

No právě 4KCo tohle Kosta https://www.alza.cz/alza-nvidia-little-monste... Počítač herní, Intel Core i7 6700K Skylake 4.0GHz, Intel Z170, RAM 16GB DDR4 2666MHz, NVIDIA GeForce GTX1080 8GB, Intel M.2 SSD 512GB, HDD 2TB, Wi-Fi, Windows 10 Home 64-bit

Po lopate, aby to pochopil i uplny blbec:Tu sestavu vybirej, az hra vyjde a budou zname systemove naroky. Ted vyberes prd. Bud vyberes neco, na cem to poradne nepojede, nebo vyhodis penize zbytecne oknem. Neni to otazka pro znalce pocitacu, ale pro ty, kteri maji naladu se bavit s idiotem.Pochopil? Jestli ne, tak doporucuju prudit ne tady, ale treba na Alikovi. Tam jsou na to zarizeni.

Nekecej idiote o čem nic nevíš mysel.