Pc na hraní her ( csgo, h1z1 )

Ahoj chtěl bych složit nějaký pc na hraní her + nějaký monitor do 15.000 kč. Nevyznám se v tom tak kdyby byl někdo ochotný pomoct. děkuji :)

Odpovědi na otázku

Tady je něco, ale ber to jen jako návod, nápovědu, inspiraci. Je to sice sestava bez monitoru, ale když odečtu od ceny práci, jseš na 13 000,-. S monitorem na hry je to už trochu něco jiného a jde také o to, jaké hry máš v úmyslu na PC hrát.

Herní PC s monitorem za 15k? Zapomeň. Musíš si našetřit víc.

15 500,- bez windows, ty tam proste narvat nepujde i kdyby se setrilo na desce.https://www.czc.cz/188046,165632,204573,2041... Navic ani ta grafika na hry nebude ono, 2GB je dneska proste malo.