PC mi "neřekne" jakou mám grafickou kartu

Ahoj, jsem hráč FIFI 14 a nejde mi ale to je teď jedno. Kvůli té FIFě jsem napsal na jedno forum a tam mi řekli že asi nemám updatovanou grafickou kartu tak jsem šel do nástrojů pro diagnostiku rozhraní DirectX a chtěl jsem se podívat na to jak se moje grafická karta jmenuje ale když se na to chci podívat tak je tam pouze napsané to že je standardní grafický adaptér s rozlišením VGA. Nevím co s tím mám dělat .Děkuji za odpovědiJan Zahálka

Odpovědi na otázku

No, budeš to z něj muset holt vymlátit.

spusť AIDA, HWINFO32 alebo jednoduchý GPU-Z

Použij třeba CPU-Z nebo AIDA64.

A pokud ani to nepomůže, tak budeš muset nasadit nějaký mučeníčko Pro začátek mu pohroz, že na něj pozveš Pavelku aby na něj nainstaloval W7

:D

vzhledem k tomu že se neví jestli to je pcpokud to je pc tak vytáhnu tu kartu z MB a kartu si prohlédnu na kartě je napsán výrobce a typ a ten zadám do hledani a najdu ovladače ale pokud to je NTB tak se spolehnu jen na programy aida atd...............................................................................................

Ok stáhl jsem si GPU-Z a už mi to ukázalo tu grafickou kartu Děkuji všem za odpovědi

Bravo.Driver jsi našel, stáhl, nainstaloval?Na grafickém výkonu jsi to poznal?

Nemáš nainstalovaný driver grafické karty, jen nějaký univerzální, aby bylo na monitoru něco vidět. Takže nemáš ani grafický výkon.Stáhni si GPU-Z a podle toho, co ti o GK poví si nainstaluj vhodný driver:http://www.techpowerup.com/gpuz/

prečo píšeš to, čo už bolo napísané? Aby si si blysla? Plagiátorstvo.

Přečtu si otázku a napíšu odpověď.Ostatní nečtu.Jednoduché, ne?

ale potom dochádza k duplicite

ježiš no a co... a zrovna do Lokomotivy se navážet nemusíš, to je tady jeden z mála rozumných lidí co radí opravdu kvalitně a navíc ještě žena, což se v IT sektoru cení navýsost :)

súhlasím aj keď si na ňu neviem zvyknúť A nešlo mi o navážanie sa, ale keď človek poradí a príde ďalší, čo to len zopakuje, nie je to veľmi príjemné. Ale vysvetlila to a ja to beriem

Nechapem, preco by si si mal na slecnu Lokomotivu zvykat?Pises predsa odpoved na otazku autora a ona tiez.

lebo nie je obvyklé stretávať múdrejšiu ženu zaujímnajúcu sa o PC

Nemáš správný driver, natož updatovaný.