PC komplet

Dobrý den,Mám tady seznam komponent mého pc a potřebují vedet, jestli by mi tu jelo aspoň GTA na médium, na lepší nemám moc penízků :(Mother: MSI 865PE NEO3-FCPU: Celeron D 335JRAM: 2,3 GBHDD: WD 40 GB - ATA (diagnostika hlásí, že je OK)Audio + LAN: integrované WiFi karta Realtek RTL8185mechanika: DVD-RWGrafika: ATI Radeon 9600Zdroj: Eurocase 400 WSoučástí je i Certifikát pravosti (COA) k Win XP

Odpovědi na otázku

Toto utiahne na ultra 60fps ale bohužiaľ iba v 1440p. Pri 4k budeš musieť bohužiaľ osekať detaily aby si mal 60fps :(

Ahoj tohle vidím tak na to první GTA jak bylo ve 2d grafice, opravdu nekecám ale už i mobily jsou výkonnější než tohle,,,

Náhodou, na takové mašině rozjede bez problémů na plné detaily i GTA 2.Info pro tazatele, GTA (první díl) na tom bude lítat jako z praku.

GTA 1 by mohloMinimální systémové požadavky:- 75 MHz Pentium - 16 MB RAM - 80 MB prostoru na Hard Disku - DOS 6.0 nebo Win9x - 1MB VESA compatible SVGA grafická karta - Klávesnice - Zvuková karta Optimální systémové požadavky:- 166 MHz Pentium - 16 MB RAM - 80 MB prostoru na Hard Disku - Win9x - 2MB VESA compatible SVGA grafická karta - Klávesnice - Soundblaster Compatible Zvuková karta

"...na lepší nemám moc penízků :("A za tuto sestavu ještě někdo chce peníze? Vždyť to se dá poskládat z komponent, které se běžně vyhazují.

Jaké GTA by sis asi tak představoval?

Tohle bych fakt nekupoval. Zhruba jednou měsíčně vyhazuju o řád lepší sestavu.Utečte a GTA hrajte raději na kalkulačce. Tohle fakt nekupovat.Nezapomeňte, že GTA V má větší cenu než celá tahle hrůza dohromady!

Jestli pisete z minulosti, tak mi prosim vsadte nasledujici vysledky "letosniho" MS v hokeji. Prihodte si tam take par zapasu a na nove PC bude hned. Take pls 10 bitcoinu, v tu dobu stal tusim 0,6 $https://cs.wikipedia.org/wiki/Mistrovstv%C3%AD_sv%...

RAMka je hoooodně slabá.

Součástí je i Certifikát pravosti (COA) k Win XP