PC HW pro PlayStation 3 emulátor - RPCS3 (Ryzen 5 2600x s4 GB GPU)

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. :) Chtěl bych hrát NHL 15 nebo TopSpin 4 na emulátoru RPCS3 mezi 30-60 fps. Myslíte si, že tato počítačová sestava bude na to dobrá? CPU: AMD Ryzen 5 2600X - 3,6 GHz (6 barev, 12 vláken)GPU: AMD RX 550 (4 GB GDDR5)Operační paměť: 16 GB RAMCPU i GPU splňují oficiální požadavky, ale raději bych se zeptal na vaše názory.Děkuji

Odpovědi na otázku

určitě ano

Za menší peníze mají na alze Ryzen 3500x, nebo 10400f což může být i výkonější (pochybuju, že ten emulátor využije všech 12 vláken) a ta grafická karta mi přijde docela slabá. Co kdyby tě někdy zaujala nějaká novější hra.