» Poradna » Ostatní

PC hra

Dobrý den,
mám hru need for speed underground a při istalování mi to píše neplatná kod/klíč/ můžete mi prosím poradit jak postupovat dál.Předem děkuji Denis

Odpovědi na otázku

na obale z hry, resp. vo vnutri je kluc..tak ho opis a skontroluj si ho..mozno si namiesto Y dal Z alebo opacne...
..ak nefunguje ten kluc, tak to vrat predajcovi s odovodnenim, ze ten kluc nefunguje...nejako sa dohodnete...

no to mě napadlo jenomže tu hru jsem dostal a není originál takže žádný klíč tam není.

No to je blbe. Mate nekolik moznosti:

nelegalni
- "dostat" ke hre i klic od toho, kdo Vam "dal" instalacku
- ziskat klic kdekoli jinde

legalni
- hru zakoupit a pouzit k ni prilozeny klic. (ostatne je to stara vec a nebude draha)

Vyhady a nevyhody obou vetvi reseni jsou snad jasne, ne?

jasný díky.

www.serials.ws