» Poradna » Programy

PC Hra James Bond 007 - Nightfire

 |   | 

Hrál někdo tuto skvělou hru podobnou hrám typu No one lives forever ? Mám namysli skoro  1,5 roku starou hru James Bond - Nightfire, které lze zahrát jak na PC tak i na  " Plejstejšnu " Všiml jsem si, že v té hře nastavovat tzv. gravitační cheat. Pokud tedy máte před sebou vysokou překážku a chcete ji přeskočit příkazem " Jump " použijte tento cheat.  Pro aktivaci cheatovací konzoly stisknětě tlačítko nad Tabelátorem a pak napište sv_gravity 500 a pak stisknětě ENTER. Vaše gravitační síla se změní z původní hodnoty 800 na hodnotu 500 a vy tak můžete mnohem výše povyskočit.Jednou jsem se nasmál, nastavil jsem si gravitační sílu sv_gravity -5  a když jsem stikl  " Jump ", vyskočil jsem až ke stropu a připadal jsem si jako balonek naplněný heliem a dopad na zem byl velmi pomalý.
V jedné misi například se musíte prokousat mrakodrapem až do cíle. Když jsem byl venkovním ochozu a zadal sv_gravity 0  a stiknul "JUMP "  připadal jsem si, jako kdyby mne někdo odpálil a rychle jsem vyskočil nějakých 50 metrů.  Pak jsem zadal sv_gravity 99999  a začal jsem k zemi rychle letět, až jsem si nadřel držku.
Zkoušel už někdo ve hře nějaké fígly. Například ve hře Nightfire, když stiskněte Backspeace automaticky nabijete všechny zbraně včetně zdraví.

Odpovědi na otázku

 |   | 

Už jsem ty cheaty na gravitační sílu pochopil,  čím vyšší číslo zadáte, tím bude vaše gravitační síla větší a když zadáte nižší číslo vaše gravitační síla bude pomalejší, za to ,když zadáte záporné číslo, skok směrem vzhůru bude rychlejší za to dopad na zem bude pomalejší.
Jediné, co bych v té hře vytknul je umělá inteligence. Když vhodíte slzný granát, začnou se sami nepřátelé střílet po sobě.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Zbraně, James Bond, Bond, Virus, James, Jump, Gravitační síla, Lives, Forever, Dopad


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu