PC Front panel

Ahoj mám takový problém.. mám základovou desku MS-7906(Orchid-S) a bednu NZXT S340 a nevím jak tam mají ty kablíky být. Díky.----Mám tam jen: HDD LED, POWER SW,+P LED,-P LED

Odpovědi na otázku

tak si pozres manual k doske na webe. Potrebujes poradit aj s tymto: nadych, vydych, nadych....

Jak hledám tak hledám ale nic nemohu najít o front panelu..

Podívej se na potisk desky u konektoru, jinde to vyčíst nepůde. A pak budeš muset skoušet.

Ona je to deska vyrobená pro HP: https://support.hp.com/rs-en/document/c04293944 . Ale určitě bude na PCB potisk.

No on tam je ale já mám case(NZXT S340) která nemá Restart SW takže když to zapojím nic to nedělá.. Pomatuju si že se to u mě připojovalo nějak divně :)

A jak ráčíš zapojovat něco, co nemáš?! Nechceš raději k tomu pozvat obecního idiota? Ten by to nejspíše dal bez problémů dohromady.

Jak dítě.. Moje MB je od HP a má front panel seřezený jinak než normální desky.. proto mi to nejde :)

Lépe dítě, než pod hranicí klinické debility. I deska vyrobená PRO HP má popisky na PCB a je jedno jak jsou "seřezané".

A co třeba takto..???https://www.youtube.com/watch

Ty to pořád ještě nemáš..??? Jukni na nějaký návod na YouTube.. Jinak popisky by měly být u těch pinů.. Takže bys tam měl mít de facto 5x ks čudlíků, které do těch pinů píchneš a budeš je tam sázet podélně, nikoliv příčně(kolmo) Pro nastartování počítače by sis měl vystačit pro začátek v pohodě jen se dvěma čudlíkama s označením HDD Led a POWER SW ... reset a 2x ks (+P Led a -P Led) nemusíš prozatím vkládat 1. HDD LED bude dle mého názoru písmem směrem k tobě a hned na první pozici 2 pinu v první řadě směrem dolu ke kraji desky(1. pozice dvou pinů od zdroje). Píchni tam ten čudlík HDD 2. POWER SW píchni hned vedle na další dva piny v té spodní řadě stejně tak , jako HDD LED 3. Můžeš prubnout i třetí čudlík RESET a ten by měl být proti POWER SW, tedy v druhé řadě a buď bude písmem k tobě, čili stejně jako POWER, nebo písmem obráceně(čili opačně oproti POWER) - Tohle záleží na tom, jak vypadá schéma v manuálu desky. Když by ses podíval na čudlíky zezadu(kde není ten popisek), viděl bys na jednom z těch jakoby dvou pinů malý trojúhelník - to by bylo jako + (plus) a ten druhý jako -(mínus) 4. P Led + a - de facto může být proti HDD, tedy v druhé řadě.. nebo vedle POWER ob jeden pin dále a tyhle čudlíky P LED mohou být jako oddělené vedoucí jedním kabelem a u čudlíků rozdělené.. to by znamenalo, že jdou píchnout do pinů ob jeden pin(to bys na tom front panelu i viděl, nebo ve schématu v manuálu) tedy ne vedle sebe jako např. HDD a POWER nebo RESET. Prostě když opravdu nevíš a pořád tápeš, tak si s tím musíš kapánek pohrát. Zapoj tedy alespoň jako první HDD a POWER.. otestuj start.. případně prohoď nebo otoč + a - (dle té zadní strany-viz popis trojúhelníčku(+) Bez správně zapojeného front panelu prostě nezapneš počítač.. Taková blbůstka, ale je tam prakticky nejdůležitější.. Ostatně, vše na zapojení je důležité.. Ukázat celý příspěvek