Pc do dvacky na PUBG

Na nějaký ten pátek se již neorientuji v aktuálních HW standardech. Chtěl bych poprosit o radu na sestavení PC.Do 20k na hraní PUBG, GTA V a Photoshop = nejnáročnější aplikace. + Windows (periferie mám)Mám guláš jak sestavu optimalizovat právě do toho PUBG, když ještě není pořádně vypatchovaný.

Odpovědi na otázku

Hra je optimalizovaná na Intel 4 jadro a Nvidia GTX 1000 karty. Je to smutné, ale bohužiaľ.

Ale dúfam, že nechceš hrať na Ultra. Tam sa dostaneš už s PC cez 30 tisíc Kč

Stačí plynule na +- medium nastaveni

To možno by sa do 20 tisíc Kč dalo

A nějaké konkrétnější doporučení sestavy, střeba na czc.cz by jsi měl ?

Bude potřeba Windows 10, sedmičky totiž nový hardware nepodporuje.