PC do 8K

Nevíte někdo nějaký počítač který by byl více skladný? Třeba HP slim line který by utahl minecraft Java edici aspoň na 50fps? V cenové kolem 8KDiky

Odpovědi na otázku

Za 8000 jedině použitý. Ale ty jsou teď kvůli nedostatku grafických karet taky předražené.

Ale tam ti 8K nepůjde. To musí mít 8K displej.

Myslel jsem do osmi tisíc korun ._.

no ved to kupis procesor bez problemov, ostatne uz mas?

Den ode dne je cenový limit pro herní počítač na tomto fóru nižší a nižší, trochu se bojím za kolik ho někdo bude chtít zítra.Třeba tohle by Minecraft utáhnout mělo: https://pc.bazos.cz/inzerat/131846115/herni-p...

Jo "skladný" není.. pardon.

Se spoustou kompromisu by mozna sel pouzit nejaky maly pocitac s Pentiem J5005 nebo N5000 nebo necim podobnym, ale to bude opravdu na hrane a predpoklad 50 fps je spise optimisticky. Bude to asi obnaset hodne nizka nastaveni a pokud dostanete chut na nejaky mod Minecraftu, tak to nejspis bude problem. Pokud nezalezi na operacnim systemu, pak se da poridit nejaky mini pocitac s uspornou i3 - idealne 10. generace a doplnit 8GB modulem RAM a 250GB SSD, coz dohromady vyjde zhruba na 8 tisic.Idealni by bylo samozrejme poridit spise normalni pocitac, klidne v relativne male bedne, kde muzete v pripade potreby doplnit grafickou kartu nebo i relativne snadno upgradovat proceso, pokud se casem ukaze, ze je to treba. To se vam ale opet nepodari do 8000 s Windows. I v pripade, ze se spokojite s Pentiem G6400 (vykonnejsi nez vyse zminovane N5000 a zhruba na urovni i3-10110u) a nejlevnejsimi komponenty, takto bude pravdepodobne lehce pres 10.000.

A třeba tento pc by utahl minecraft? 60 fps stačí

Pravdepodobne by Minecraft utahl, opet plati, ze zalezi na nastaveni a pripadnych rozsireni Minecraftu. Akorat nevim, zda je dnes vhodna doba kupovat Windows 7, ktera jiz jsou nejakou dobu nepodporovana.

Ale třeba když si stáhnu creation tool a dám upgradovat tento počítač tak by to mělo udělat ne? I když není podporovány ale za nějaký poplatek

Počítač s Intel HD Graphics 4600 NENÍ vhodný na hraní, ani Minecraft.

Nevim, jestli MS vubec nabizi upgrade. Aktualizovat zdarma to jde, ale tim neziskate licenci, Windows 10 se pravdepodobne aktuvuji a budou fungovat, avsak nebudete mit zadny pravni narok k jejich pouzivani.

Bude mít "právní nárok" úplně stejný jako ti, co to udělali před lety. Kdyby neměl, tak by to nešlo...

To opravdu ne. Technická stránka věci (jestli to jde nebo ne), nemá nic společného s tím, jestli to je nebo není legální. A nabídka upgrade zdarma byla Microsoftem už dávno ukončena. Nicméně u domácího uživatele to samozřejmě nikdo řešit nebude a MS bude rád, že bude mít dalšího uživatele Windows 10

Tedy přesně jak říkám.

víš co znamená PC do 8K??Jo a ten první PC nemá grafickou kartu btw....