Pc do 20000kc jen bedna

Ahoj,prosím o sestaveni pc do 20000kč je skřín s grafikou gtx 1070 jestli je to možné.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Jestli ma ta 1070 byt v cene, tak se obavam, ze nic rozumneho to nebude. Nebo presneji, nebude z toho nic.

Jó, to víte s 1070 je to bída...https://www.czc.cz/193227,99689,115969,18005... By byl rád za Pentium a harddisk. A nevim, nevim jestli by Pentium ten CPU nakrmilo. I3 možná, ale chtělo by to min. i5-6400.

A můžete vidět, že karta jako nic moc, bylo na ní hodně šetřeno, stejně jako na zbytku sestavy.

Omlouvam se, ale to opravdu neslo ..... Pentium ke gtx1070, navic jeste na takove desce, kam bych casem stejne nic jineho nez i3 nedal.

Já to prostě demonstrovat musel, jaká hrůza by to byla

Chtěl bych vědět kdo dal mínus...Mínusákovi pak přeji hezké herní zážitky s nejhorším provedením 1070 v kombinaci s Pentiem...

Rozumná sestava s 1070 vypadá takhle:https://www.czc.cz/176319,176851,194727,1647... i5-6600K, který spolehlivě kartu nakrmí. Zvláště po overclocku, což umožní deska Z170 od ASRocku a kvalitní chladič Scythe Ninja.Karta je pak v provedení STRIX.Na systém je osazen 500GB SSD disk Samsung 850 EVO a na data 2TB NAS HDD WD RED.RAMky jsou od Corsairu, mají frekvenci 3000MHz a jsou v Dual Channelu.Zdroj je 550W od Corsairu CS. A to vše je ve skříni MasterCase 5 PRO od CoolerMasteru.

Ode me minus neni, ale opravdu Ninja + vysoke ramky? Pravda, natocit se to da jinak ...Predrazene EVO? To uz rovnou MX300, nebo priplatit za kvalitnejsi MX200.

Mě EVO předražené nepřijde. Disk je to skvělý. Mám ho v PC (dokonce ve dvou) a ještě nebyl problém. Asi přikoupím

Ale Ninja je dobrý chladič. Ve druhém PC mi chladí 6700K nataktovanou na 4.5GHz. Mám ho vlastně i ve třetím PC s 4690K. Pak má dobré chladiče Noctua, který mám ve svém primárním PC, kde mi chladí osmijádro.

Nerikam, ze Ninja je spatny, ale ze VYSOKE ramky mu budou prekazet.EVO neni spatny, ale za tu cenu ho nechci - to uz to nejlevnejsi, nebo naopak mirne pritlacit za MLC cipy.Kdyz se sklada PC, musi se koukat i na jine, moc casto nesledovany, parametry: u desky na kaskadu a nekdy rozmisteni slotu (kdyz je pozadavek na specificke karty nebo dual gfx), u chladice, jestli nekoliduje s ramkama, u bedny aby se vesla grafika a chladic, u zdroje na konektory .... neni to jen o nahazeni komponent do kosiku.

"neni to jen o nahazeni komponent do kosiku."Ano, to je mi jasné, proto většinou dávám zdroje s alespoň 6x SATA, ...Kdyby se ty RAM daly napravo do slotů (doufám, že to tak je, na ten obrázek jsem se teĎ nedíval ), tak by ke kolizi nemělo dojít.

Jestli vetrak zakryje 2 sloty, tak vas duvod 2 modulu zmizi - i na tehle desce je DC cikcak (1+3, 2+4). Manual desky strana 6 a 7.

Takže do této sestavy by jste doporučoval raději chlazení Grandis? Přiznám se, že jsem tedy nezkoumal velikost těch RAM (výšku) a Ninju jsem tam dal z vyhledávače, protože je to dobrý chladič, který mi chladí přetaktovanou i7.Teploty v zátěži drží na cca 65°C.

Ninju bych nechal, ale pameti vzal standartni ....

Já bych tam nechal těch 3000MHz. Přeci jen se to hodí třeba u střihu videa a jeho exportu. Nebo u editu fotografií.A když už to dovoluje deska, nejsou o moc dražší než ty normální.https://www.czc.cz/corsair-lpx-16gb-2x8gb-dd...

Šlo by to takto?https://www.czc.cz/179320,169096,112470,1800... Dal jsem vám tam procesor Intel Core I3-6100, který stačí na většinu her a určitě zvládne krmit grafiku AMD Radeon RX480. Ta je nastejno s GTX1060.K tomu je tam 8GB RAM od Corsairu, základní deska je MORTAR od MSI, 120GB SSD od Kingstonu a 1TB harddisk WD Red. Je to velmi dobré úložiště dat a záloh, určen pro provoz 24/7.Pak je tam kvalitní zdroj Corsair CX s výkonem 430W.A to vše je ve skříni Zalman Z1 NEO.