PC do 20 bez monitoru os a hdd

Představy nechám na zkušenějších bude to na hry, ale pokud půjde složit za méně budu raději. . U mě asi 16 gigam ram, 8giga grafika. Na znacce nezáleží ani na vzhledu Zdroj jsem měl vždy nějaký levný, takže si nepotrpim na značce. Krabice je taky jedno, jak bude vypadat. Asi nějaký WiFi přijímač ? Budu mít bzdratak. PC jsem skládal naposledy v roce 2005. Takže tak. Mockrat děkuji.

Odpovědi na otázku

Budes mit delo pc ale obline hry ti bude degradovat wifispoj.. Kua neblbnete. Wifi je v cesku tak rozsirene, jen z lenisti. Kazdy vse propojuje bezdratem a pak si jen stezuje na rychlost a spolehlivost. Zarizeni co maji ethernet pripojit kabekem a basta. A tesejte to do kamene...

Tak to jsme 2. Začíná to...hlavně aby tam bylo co nejméně "kabílků", protože si husto-kruto-přísně zakládáme na estetice a "praktičnosti", pokračuje to ...a proč mně to+ proč mi ono blbne (pořádně nefunguje) a končí to ...to je na ...... Pár se mně jich tak už podařilo "vyléčit". Jj, co je na kabelu, to je jisté.

Mike jako mike. Jednou me kolega, co delal novostavbu, pytal o projrkt na zasitovani. Ja to nacenil v novostavbe za 25tis router, nas, zasuvky rack switch kable a proste vse co k tomu patri. Rikal to je drahe, ze router mu dodaji a pojede na wifi. Ja mu to vymlouval a nedal si ruci. Za 5let prisel, ze to ma pimale, ja mu tehda rekl, ze tahat vse pres wifi je blbost a ze dobudoucna proste naroky jsou a budou vetsi. Ted me pytal o lepsi router a ja mu rek ze ten bude kupovat co 3 roky. Ale co jsem chtel rici, v novostavbe to ted bude za 100tis. Vse sekat, podhledy nove omitky... Holt dal 4mil za barak a 25 tis mu bylo zamoc.

Ten se tě aspoň zeptal. Někteří si na to vzpomenou, až je barák hotový. Stejné je to s rozvody TV signálu. ☺

Zeptal se me drahe pro nej. Pak uz to po letech bylo 4x drazsi

No jo, to známe, "ušetříme, ať to stojí, co to stojí" Tak když je to jen blbost soukromníka, budiž, jeho problém. Horší je, když se tímhle řídí top management velkých firem (a že často řídí)

Pokud mas takove predstavy (popr. znalosti) o PC, zajdi si k prodejcum, domluv si konfiguraci (poradi ti) a poskladaji. Jestli je ti jedno jaky case a chces levny zdroj, tak si kup Eurocase a vsechno si to naskladej do krabice od bananu. P.S. Opravdu prestavam chapat, cim ti lide mysli. Hlavou to ale urcite neni.

Za 20416Kč a splňuje to všechny vaše požadavky. Níž už by to mohla stáhnout jen nějaká horší základní deska a do toho se mě fakt nechtělo, nebo ubrat na chlazení.https://www.czc.cz/269064,268197,256045,2339... Nicméně tu WiFi bych taky vynechal. WiFi nebývá stoprocentní. Kabel je kabel.Jinak sestava neobsahuje, jak bylo v nadpisu, žádný monitor, ani OS. OS je nutné použít Windows 10. Jak si grafika vede ve hrách (jsou na ULTRA - na to ta grafika moc nemá, nastavení hry je tam vždy vidět) uvidíte třeba zde:https://www.youtube.com/watchNic lepšího ale se s svým rozpočtem do ceny asi nedostanete.

5500 XT 8GB je nesmysl. Lepší 1660 Super stojí skoro stejně a je citelně výkonnější:https://www.youtube.com/watchNemá smysl trvat na 8GB VRAM, když to znamená nižší výkon.Mimochodem připravovaná 5600 XT, která bude mít výkon mezi 5500 XT a 5700 (XT), bude mít také jen 6GB VRAM. Dokonce už i DD a Belka se na to psychicky připravují a začínají vymýšlet nové argumenty, proč je Nvidia k ničemu, když jim AMD hodilo vidle do oblíbeného argumentu o tom, že grafiky této cenové s 6GB VRAM jsou blbost kupovat.

... ano, aby z toho nedostali šok ...

To nepopírám, ale chce 8GB, tak dostal 8GB. Tak nějak jsem předpokládal, že ví proč to chce, když si to dává jako požadavek. Ale je fakt, že reklama je mocná čarodějka, a tak to možná ani neví.Pokud mu o to nejde, tak souhlas, GTX 1660 Super bude o něco lepší volba, ale bude to jen nějaká základní verze, což bude poznat na provozních vlastnostech (na hluku). Pokud by tam chtěl procpat nějaký slušný model, tak by musel něco málo připlatit, případně oškubat ještě tu desku a ram (asi nějaké akční 3000MHz moduly - na CZC jsou ale vyprodané, komponenty jsem volil, aby to bylo skladem, nebo do dvou dnů).

PS: Případně může pořídit jen 4GB model té RX 5500 XT. Výkon zůstane stejný, jen se nebude moci chlubit 8GB pamětí. Zase tolik titulů, na které by ta grafika měla výkon a nutně potřebovali více jak 4GB paměti, moc nebude.Vzhledem k tomu, že takovou grafiku pořídí už za 5000Kč, tak to už je obhajitelný rozdíl v ceně vůči té 1660 Super.Nicméně je otázka, co s tím udělají nové konzole. Příští rok očekávám další nárůst potřebného výkonu pro PC hry. Pak už 4GB stačit nemusí. To je pravda.

lenze 5500xt je strasne predrazena, keby stala 180-200€ (MSI gamingX) ako ma, tak je presne na 2/3 ceny 1660super a to uz sa potom oplati...

Vždyť přesně to mám na mysli. Jako náhrada za staré RX 580/590 a konkurence k GTX 1650 Super je výkonem ok, ale cenou si hraje na něco jiného. Proti GTX 1660 Super je zcela bezzubá a 8GB ji nijak nezachrání.Prostě 5500 XT skoro za cenu 1660 Super je nesmysl.

Do 20 tisíc bez monitoru a HDD? Tak to na zdroji fakt moc nešetři. Raději kvalitní zdroj.