Pc do 12k na "hry"

http://www.levnapc.cz/pc-dell-optiplex-7010-cor... Narvat do toho další 4gb ram, lepší harddisk a grafika gtx 750-ti, utáhne to "onlinovky" jako cs:go, lolko a takové různé na vyšší detaily asppon 60-70-80fps? Nebo GTA V na nejnižší? Moc díky předem ..

Odpovědi na otázku

Taketo spesl by som nechcel. Neviem ake rozmery ma case - aby sa Ti tam GK vosla. Povodne je to zrejme kancelarsky PC (alebo na zlozitejsi SW, kde sa i5 vyuzila). A aky to ma zdroj? Viac problemov podla mna ako vyhod.

Je tam SFF zdroj. Neviem ci pojde lahko vymenit ak by na Tvoju GK nestacil ten, co tam je. Nekupoval by som PC znackovy, ale radsej noname a kde viem co presne kupujem, vratane dosky (je tam atypicky chipset), zdroja, rozmerov....

Tak mi prosím dej nějaký návrh ve stejné cenové relaci.. upozorňují že nechci hrát na fhd monitoru ale na 1600x900diky.

Novy/z bazaru? Ak za tych par drobnych. bude to tazke. Na novy velky problem a ak stary, nikto nebude 2 tyzdne sledovat aukro. Ale samoz. typ na jednotlive komponenty Ti dat mozme a Ty taky PC mozes na aukru hladat.

Ten ezex po 9000h: https://s31.postimg.org/kml1mxbaz/hdtune_ezex_2.png Nesiel by som uz do neho. Nevsimol som si rozpocet 12k. Inak dobra zostava.

Pokud bychom brali v potaz tu stránku, tak asi toto:http://www.levnapc.cz/DELL-Optiplex-790-i5-2400... http://www.levnapc.cz/DELL-OPTIPLEX-990-TOWER-I... http://www.levnapc.cz/dell-optiplex-7010-w10-3.... S tím už se něco dělat nechá. Získá levně win i i5 procesor. Grafika se připojit nechá a zdroj se nechá dát taky normální.Snovým PC za 12tis i5 rozhodně mít nebude, spíše i3. A pokud do toho započteme i licenci windows, tak je to spíše na pentium g4400.Osobně s repasy, ani touto firmou, zkušenost nemám, takže nechám rozhodnutí na tazateli, ale za cenu nové i5 získat starší i5 s celým Pc a licencí windows je docela dobrý kauf. Ale je to repas a to sebou nese určitá rizika.

Preco zase pr-Dell?

Protože tam jiné nejsou, nebo jsem si jich nevšiml. Tedy s i5.

Ine obchody s repasmi v CZ nemáte? Alebo za 12k kolega niečo poskladal (len OS asi z uloz.to)

Čemu nerozumíš na: "Pokud bychom brali v potaz tu stránku, tak asi toto". Nebudu mu procházet internet a hledat nejlepší nabídku. Tazatel dal odkaz sem, tak má asi důvod. Takže jsem se jen porozhlédl.K nově postavenému jsem se vyjádřil také a to tak, že to bude na procesoru slabší. Pokud započítáme win, tak už o dost (zřejmě pouze pentium, ani ne i3). Ale bude to nové. Repas bude silnější, ale zase je to repas => jiné problémy. Jen musí vybrat něco ATX.

Comu nerozumies ze z toho obchodu sa neoplati ani jeden?

Další idiot, co si "myslí", že za levno koupí značkovou kancelářskou sestavu a udělá z toho "herní" dělo!

Ale no tak, tak se uklidni, tyhle hry nejsou vůbec náročné když je rozjede v cajku integrovaná HD530 tak nechápu co meleš.. nechci herní dělo tak se nauč číst. Jestli si myslíte že by to byl shit tak mi Navrhněte nějaký lepší za stejnou cenu ;)

"tyhle hry nejsou vůbec náročné"vs."Nebo GTA V..."to fakt nejde dohromady...

A jak to tam chcete narvat? Kladivem? Tohle je kancl PC, které nepoužívá ATX standart. Deska je pravděpodobně oem dělaná pro Dell, zřejmě jen se dvěma sloty pro ram (alespoň podle toho co jsem našel). Nelze říci zda to půjde normálně rozšířit. Grafiku tam nedáte - není kam, malá skříň. A i kdyby tak bude zřejmě zdroj dost funět. Nepočítá se tam s herní grafikou.GTX 750Ti má výkon na to co popisujete, ale je otázka, zda se to nechá zkombinovat s tímto PC bez zbytečných dodatečných nákladů. Jinak je samozřejmě i5 3470 velice dobrý procesor i dnes.

Hlavně tohle nekupovat, všechno je atyp, všechno je problém... Ty pc nejsou dělaný na žádný rozšíření...

S tou "prodejnou" mám zkušenosti a je ok.