PC Dell Optiplex 780

Má někdo zkušenost s tímto počítačem (Dell Optiplex 780)? Potřebuji PC na editaci fotek a stříhání krátkých filmů.Hlavně pro programy ZONER; ULEAD VIDEO; PINACLE. Díky.

Odpovědi na otázku

Pouzivam ho v praci, zadny rychlik to neni ale na kancelarinu staci. To co pozadujes by to asi utahlo ale nebyl by to zadny zazrak

Než nějaký unisex bude lepší si za stejné peníze něco složit podle skutečných požadavků.

Má intel core 2 duo což byl úžasný procesor/cena.

mno, ono měl DELL tyhle stroje v různých konfiguracích, takže by to chtělo zjistit procesor, RAM a velikost disku. Ono se myslím podobné dodávaly ještě s 80 nebo 160 GB disky, což na video fakt moc není.