» Poradna » Ostatní

Pc corpa gamer amdfx6300 3.5ghz 8gb 1tb gtx 1050

DObrý den chtěl bych si koupit počítač - CORPA GAMER AMDFX6300 3.5GHZ 8GB 1TB GTX 1050 a chtěl bych se zeptat na kolik fps rozjede hru CSGO

Odpovědi na otázku

Na youtube bude tisíc videí. Stačí napsat váš procesor, grafiku a požadovanou hru. Nicméně, sice nevím kolik to bude stát, ale kupovat dnes FX 6300 není úplně nejlepší investice. Vždyť je to procesor cca 7 let starý s tím, že se nikdy nechlubil nějakým výkonem na jedno jádro, které CS-GO potřebuje.

Pokud to nebude za 3 tisíce, možná 4, tak bych to nekupoval.Jelikož CS:GO nevyžaduje jádra, tak bych se poohlédl po nějaké H110 desce a Pentiu G4560, 4GB-8 RAM a nějaké, klidně 120GB SSDčko. Tohle by mělo jít koupit poměrně levně i nové, i když pak raději H310 deski, Pentium G5400, případně Ryzena 1200, a nějakou levnou desku,.. k tomu zase třeba tu 1050,

Tohle fakt nekupuj, to je už hodně mimo aktuální svět.

Kupovat FX 6300 na CSGO nemělo smysl ani v době, kdy byl ten CPU nový, tedy v roce 2012. Dnes je to teprve blbost. Dnešní CPU mají cca dvojnásobný výkon na jádro.

A jaký PC by ste mi doporučili na CS:GO

Záleží na velikosti vaší portmonky.

No tak do 15000

A OS Máte, nebo je třeba ho koupit? Nebo jste schopný si ho sehnat nějak jinak? Školní licence atd...

Potřeba koupit

16500Kč, 16tis, když necháme box chladič.https://www.czc.cz/175660,260718,235878,2335... To by nešlo?Už není moc kam utíkat, aby to nemělo brutální dopad na výkon. Už takto se mě tam pár věcí nelíbí. Na druhou stranu s tím spustíte hratelně prakticky všechny současné hry. Zázraky ale čekat nelze. Udělat z toho soudobé PC na úrovni by chtělo tak ještě 5-10tis navíc.Případně využít šedého trhu s přeprodanými licencemi Windows. Sice mě tu za to asi ukamenují, že to tady píšu, ale finanční pozitivum je tam jasné a nějakého viru se bát nemusíte, protože si instalačku stejně připravíte přímo od Microsoftu. OS se nechá stáhnout na jejich stránkách.Upozorňuji, že valná většina, hlavně ty superlevné, nejsou ani dle výkladu přeprodeje licence dle směrnic EU legální! Nicméně funguje to. Jsou prodejci, kteří tu legálnost zaručí, ale to zase nejsou ti superlevní, ale pořád levnější než originál.PS: Nedivte se, že je OS v SK jazyku a 32bit variantě. Jde jen o číslo. a tahle verze je levnější. Vy si normálně připravíte českou instalačku 64bit a tohle číslo normálně bude fungovat. 64bit CZ je totiž o dalších pár stovek dražší a vy potřebujete každou korunu.

Děkuju moc budu o tom přemýšlet :)

Četl jsem specifikace a málem pozvracela klávesnici:https://www.stolnipocitace.cz/pocitace-corpa/113161-cor...

Jste neslyšel, že AMD teď vyrábí nejlepší procesory? Tak tady ho máte Navíc protože vás má prodejce rád, dostanete osmijádro za cenu šestijádra.A je v tom nVidia grafika, takže je to uber výkonné.No a když se podíváte na case... prostě gaming stroj za super cenu.

A co potom ta testovací verze Win Operační systém: "MS Windows 10 Enterprise 90-ti denní testovací verze"

nech to v kopru