» Poradna » Ostatní

Pc celkově blbne nenačte ani aplikaci

Dobry den. Můj pc mi před tydnem začal podivňe piskat mislel jsem si že to delá větráček ale po čišťení stlačeným vzduchem stale piska na internetu jsem se dočetl že to je zdroj a že to není skoro žadny problém aš na tichost pc ale dnes když jsem zapl pc po 3 dnech tak se mi nezobrazily nektere aplikace na ploše misto nich jen bilí list s nazvem aplikace nejde je spustit ani nic nejde mi rozjet ani pruzkumnik souboru jen internet a fotka naběhne aš po 2min. Nekdy spadne cely windows a zobrazí se tabulka windows nereaguje chcete jej ukončit... Při dnešním prvnim startu mi nenaskočil ani disk ale po restartu ano ale když si jej rozkliknu a kliknu na složku tak se nic nestane a neodpovida. To vše se před tim nedelo. Potřeboval bych bližší kontakt abych mohl přesne popsat co se deje. Dekuji za odpověd (po vipnutí pc zustala sviťit RGB miš a klavesnice co jse nikdy neďelo a přitom je upňe viply do mrtva ani vjetraček na zdroji se netoči neblika proste nic) ( což jsem zistil aš teď)

Odpovědi na otázku

Tož asi HDD je v čoudu ne?

To bohužel nemohu posoudit ale je to dost možné ale windows mam na SSD tek nevim proč blbne i to

Co máš za SSD? Tipuji A400

Ano kingsto.

Tak to máme problém vyřešený.Ušetřil jsi pár stovek na levném SSD a teď budeš muset koupit nové a nahrát na něj znovu Windows ...

Dekuji za richle upřesnení zavady. Dá se nák přesneji poznat že zato muže pravě ssd. nebo jsou tyto typy hodně poruchové?

Jsou hodně poruchove. Stačí tu dát do vyhledávání jeho název a vyjedou vám samé problémy jako zmrzlé PC, různé další zavady, reklamace, ...

Dekuji za vaš čas moc ste mi stimto pomohl dekuji.

Vaše čeština je příšerná, tolik hrubých chyb na jednom místě není vidět tak často. Ale ve váš prospěch mluví zdvořilost.

To není porucha, to je vlastnost ... Hodí se maximálně jako úložiště, určitě ne systémový disk