» Poradna » Programy

PC bSD

Zkoušel jsem stáhnout program PC BSD ale nejde to na ty jejich stránky se vůbec připojit.

Možnosti jsou tedy:

1. je to podvod a nic nemají
2. nebo je o to tak obrovskej zájem a servery jsou přetížený (že by byl tak velkej zájem?)
3. nebo mi to poskytovatel blokuje (nechce abych shahoval data)
4. nebo to maji rozbitý (použili český výrobek)
5. nebo to mají zavirovaný (použili MS Windows na server)

Jde vám to taky, že to nejde?

Odpovědi na otázku

Taky mne to nejede. Pokud nejsi lamer tak si stahni rovnou FreeBSD, neni nad original.

Dík už tahám

nemecká stránka a download z universität esslingen funguje bez problémov,na ostatné sa nedá ani pripojiť