» Poradna » Programy

Pc automatické ovládání větráku podle teploty v biosu

Pls poradte mám nový chladič Cooler Master Hyper Evo 212 a nevím jak nastavit rychlost otáček větráku v Biosu .Počítači se zabývám teprv 2 roky a do biosu jsem se moc nepouštěl.

Odpovědi na otázku

Typ zakladni desky je jaky?V manualu k zakladni desce jste nastaveni ventilatoru hledal a nenasel? - u nejlevnejsich desek bohuzel manual nebyva obcas prilis obsaznyV BIOSu jste nastaveni ventilatoru hledal a nenasel? - na nekterych deskach to BIOS proste neumi