PC a HDMI

Dobrý den, chci si propojit PC s TV. Zapojil jsem kabel HDMI do PC a je problém, že po tomto zapojení nemohu pracovat s monitorem. Po přihlašení k PC se zobrazí plocha bez ikon, spodní lišta se mi po najetí myši zobrazí,,tak kliknu na pravé tlačítko, zobrazí se karta, vyberu ovládací panely a nic. Na monitoru se už nic nezobrazuje ani např. internet , dokumenty atd. . Vytáhnu kabel ze zástrčky , obrazovka zčerná a zobrazí se tak jak má i s ikonamy. Z těchto důvodů nemohu nastavit druhý monitor. Dokážete mi prosím poradit co s tím dělat\? Mám OS win 8,1 monitor LG, připojený VGA v PC je redukce Děkuji

Odpovědi na otázku

Ikony se zobrazují na druhé obrazovce, tedy televizi.

Bohužel na TV je pouze hláška není synchr...

Vstup je přepnutý na HDMI?

Nevím zda je vstup přepnutý na HDMI ani nevím kde to změnit. Při zapojení hdmi do slotu na prvním monitoru nic nenastavím.

To se mění v televizi.

Ano v TV jsem dal nastavení hdmi vstup pro PC, aktualizovat atd., ale nic. Mně trápí proč nemohu normálně používat původní monitor po zapojení kabelu do hdmi.

I kdyby na tv byly ikony, tak stejně nemohu na monitoru upravit nastavení např. jestli ten druhý /tv/ je duplicitný nebo nezávislý atd

Proč ne? Vždy se to dá dělat pomocí Win+P.

Wim +P jsem zmáčknul, ale žádná reakce

A vícekrát jsi to zkoušel? Ono to přepíná jednotlivé režimy a jedno přepnutí nemusí stačit, aby ses dostal na požadovaný režim.

Pokud máš aktivní aplikaci kterou potřebuješ, klávesovou zkratkou Win+Shift+šipka vlevo nebo v pravo (prochází všechny v kruhu) si ji přepni na obrazovku kterou vidíš a dál už si určitě poradíš sám

divej se na video jen na obrazovce co mas na stole k pc propojenou,qualita je dokonce vetsi nez u tv co mate v obyvaku, to je cinska sragora

Pomocí win+shift+šipka se mi zobrazily ovládací panely a tam i mi tv sony jako další monitor, tak jsem nastavil duplicitní a vše v pc na monitoru funguje. Jen mi ta tv nechce ukázat obraz z pc ani po aktualizaci hdmi v tv. Je divné, že to píše žádné zařízení hdmi připojené, i když mám zapojený v hdmi /jiném/ satelit. Ale kousek jsem pokročil.