Pc - USB zařízení se odpojují

Dobrý den,když zapojím do svého stolního počítače nějaké USB zařízení, tak se odpojíVšechny v jeden momentMyš, modem na wi-fi, klávesnice, flashka...Třeba jednou za hodinu a pak se samy hned připojíJe jedno, jestli to zapojím přímo do desky nebo do čelního paneluA když třeba ten modem vytáhnu za chodu, tak tam skočí Blue ScreenProsím poraďteDěkuji a přeji krásný večer

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej jiný zdroj, může způsobovat nedostatečné napájení na 5V větvi.

Jestě se mrkni i na to jestli nemáš nastavené Usínání USB po nečinnosti