PC - upgrade maybe?

Dobrý den, chci se zeptat zda je vhodný upgrade pc? Celý pc byl sestaven někdy v polovině února roku 2016. Komponenty jsou tady: MB: MSI H170 GAMING M3 - Intel H170CPU: Intel Core i5-6500GPU: MSI R9 380 GAMING 4Gzdroj: Zalman ZM500-GSII - 500WRAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133CASE: Zalman Z1 NEO, černá2x SSD jedno 128GB a druhé Crucial BX200 - 240GB, dále HDD 2TBNěkdy ale opravdu jen někdy mám malé trhaní obrazu... ale to není až takoví problém.Zajímalo by mi co bych měl do budoucna vylepšit. Předem děkuji za jakékoliv tipy a rady.

Odpovědi na otázku

Grafiku a tu tak za rok až dva podle snesitelnosti grafického nastavení dát do nového PC

Vyměň Zdroj a Grafickou kartu...

Tak určitě by stála za vymění grafika. Nic jiného smysl měnit nemá, protože bys musel vyměnit v podstatě už všechno (procesor, desku, RAM)