» Poradna » Web a internet

Paysafecard zablokovane platby

Dobrý den. Dnes jsem si normálně zakoupil 2 psc (Paysafecard) a vložil je na účet. Cca 2 hodiny poté jsem si chtěl peníze vložit na steam, ale vyhodilo mi to tuto chybnout hlášku: "Z bezpečnostních důvodů byl Váš účet my paysafecard zablokován pro transakce." Psal jsem si na podporu a toto je odpověď: Vážený pane *********Abychom mohli Váš přístup k účtu my paysafecard odblokovat, je potřeba provést upgrade stavu na verzi Unlimited.Upgrade stavu na verzi Unlimited provedete takto:1. Ověřte, zda údaje poskytnuté při registraci souhlasí s údaji uvedenými na platném průkazu s fotografií (cestovním pasu, občanském nebo řidičském průkazu). Tyto údaje si můžete kdykoli ověřit v nabídce „Moje údaje“ a případně změnit.2. Přihlaste se k účtu my paysafecard a přejděte do nabídky „Limity a stav“.3. Klikněte na možnost „Upgrade stavu“ a načtěte požadované doklady.4. Jakmile Vaše údaje ověříme, zašleme Vám doporučený dopis s potvrzovacím kódem.5. Znovu se přihlaste k účtu my paysafecard a klikněte na možnost „Upgrade stavu“. Zadejte potvrzovací kód z dopisu.6. Váš stav bude ihned aktivní.Kde najdu na psc com tu nabídku limity a stav a poté upgrade stavu?S psc platím od září 2016, nikdy jsem neplati na neautorizovaných obchodech, pouze g2pay a steam. Zajímalo by mě, jestli jste měli někdy někdo taky takovýto problém a popřípadě jak jste ho řešili. Děkuji za Vaše rady!

Odpovědi na otázku

Musel si robiť nejakú zakázanú činnosť. Pravideľne si PSC kupujem , a neviem o tom , že by si niekedy pýtal niekto moje meno , údaje. Veď je anonýmna , kupujem to na benzínovej pumpe , alebo v trafike keď podávam Loto.

veci ktery sem delal na psc: posilal penize do sluzeb g2a a steam a 1 sem se prihlasil pres wifi...

Stačí, že G2A urobila chybný prevod a dostaneš zablokované platby. V G2A je aj často problém s reklamáciami. Čakáš mesiac na odpoveď: Nemôžeme s tým nič robiť. Tak som ich poslal do pi**, keď som prišiel o 15 € za hru, ktorú predajca refundoval a G2A mi nechcelo vrátiť peniaze.

Vážený pane,Abychom Vám mohli pomoci, potřebujeme kopii Vašeho průkazu totožnosti a také kopii faktury na zaplacení účtu z domácnosti (elektřiny, plynu, telefonního účtu). Účtenka nesmí být starší než 3 měsíce.

A čemu na tom nerozumíš? Pošli jim co po tobě chtějí...

Povinnost převést účet ze Standard na Unlimited je v případě, že za rok chceš převádět více než 2500 Euro. Je to tvůj případ?

To nechci. Mam ucet jenze sem tam koupim nejakou hru. Ale zase po me chtej mpji, mamy a taty obcanku a rodice mi ji nedaj. Takze sem vlastne prisel o 400...

Dobry den me se stalo to same kdyby jste na to prisel tak mi napiste na muj email:mikulafilda@seznam.cz

ja prisel o 200kc pomozte nam prosim

Chtěli po mě můj cestovní pas tak jsem jim ho tedy poslal. Jenže tak po 5 minutách byl můj účet opět zablokován. Někdo pomoci ?

Jo mě se stalo to samé přišel jsem o 400 Kč fakt super

Vrátili tibzo mě tam vydi 25000

Mama zablokovány

Mám tam 2500kč taky z bezpečnostních důvodů zablokováno poslal jsem jim co chtěli a už skoro dva týdny čekám na e-maily neodpovídají nic zlodějna