» Poradna » Web a internet

Paysafecard - doba platnosti

Zdravim. Maju paysafecard PINy nejaku obmedzenu dobu platnosti, pocas ktorej ich treba vyuzit, inak prepadnu? Alebo nestrhavaju z jedneho PINu nejaky mesacny poplatok, ak sa s nim nic neplati? Chcem si ich teraz kupit, ale nie som si isty, kedy ich vyuzijem.

Odpovědi na otázku

Ahoj. Kdyby ses obtěžoval podívat na web, pak by ses tam dočetl, že:"Ak váš zostatok do dvanástich mesiacov nespotrebujete, od 13. mesiaca sa z kreditného zostatku odúčtováva mesačný manipulačný poplatok 2 EUR."https://www.paysafecard.com/sk-sk/produkty/paysafecard/

Já jsem se na net díval a nic jsem tam nenašel