» Poradna » Web a internet

Paypall odmítl bankovní kartu

Ahoj mam problém.Založil jsem si paypal účet na který sem si poslal peníze,když po mně stránka žádala kartu a a já připojoval objevilo se mi ..Vaše karta byla vystavující bankou odmítnuta. Vyzkoušejte jinou kartu nebo se obraťte na vydavatele karty.. a platit se samotným paypal účtem mi také nejde.Prosím o radu.//upraven titulek dotazu z nekonkrétního "placení kartou"//

Odpovědi na otázku

"Vyzkoušejte jinou kartu nebo se obraťte na vydavatele karty." Co je na té větě nepochopitelného. Prostě kontaktuj svojí banku a domluv se, aby ti povolili platbu kartou přes internet (možná to jde nastavit i v internetovém bankovnictví).

děkuji