» Poradna » Web a internet

Paypal

Zdravim potreboval bych poradit.pred delsim casem jsem si zalozil paypal.bohuzel jsem zapomel heslo i bezpecnostni otazky a aby toho nebylo malo zmenil jsem cislo..a ted nevim jak ucet ozivit pripadne zrusit jelikoz tam mam propojenou platebni kartu a nemuzu si na ni zalozit jiny profil..poradi mi nekdo?diky za rozumne rady

Odpovědi na otázku

Tak si založ novou kartu.

Tady ti nikdo nepomůže, to musíš řešit s PayPal. Takže kontaktuj podporu a počítej s tím, že pokud máš hlavu akorát na klobouk a zapomněls všechny údaje, tak po tobě budou chtít naskenovanou občanku a další informace. Přeci jen je to firma na úrovni banky a hlídá bezpečnost.

Pokud je tam přiřazena karta, dá se to řešit zasláním dokladů, ověřením pomocí transakce přes kartu atd.

Technická podpora PayPalu, ověření účtu pomocí 2 dokladů (sken OP, Pasu, ŘP), sken karty a výpisu účtu k ní přiřazené + kontrolní platba.