» Poradna » Web a internet

Paypal

Dobrý den, Mám tady takový dotaz ohledně Paypalu. Na Paypal mého kamaráda došli peníze 2000kč. On je hned vzápětí poslal na můj Paypal. Ale ty peníze se mu strhli z bankovního učtu a má ukazané na bankovním učtu že PayPal a můj email na PayPalu. Ale ty peníze které mi měl poslat jsou na paypalu pořád. Nevíte co stím? Jak se to mohlo stát ? Jak tomu zamezit?

Odpovědi na otázku

Věnovat mu nějaké základní vzdělání. Prostě poslal novou platbu a jako zdroj dal svůj bankovní účet a ne zůstatek na PP.

Aha, To je krypl díky :D