» Poradna » Web a internet

Paypal

portraitPaypal Inc (Paypal@int.com)Your Account has been Iimited Verfied NOWDnes 28. 9. 2016, 17:28:01Komu: gallomichal@seznam.czgZpráva obsahuje externí obrázky, kliknutím na tento odkaz je zobrazíte. Your account will be limited.Dear customer, Your Account Will Be Limited , Until We Here From You . To Update Your Info . Simply click on the web address below Confirm my Account Verification is required to protect your account information and helps us serve you better. Update Now Help Center | Partner Directory | Pořád mě chodí tento mail. Když potom oficiálně najedu na svůj paypal tak tam nic takového není

Odpovědi na otázku

Dík za oznámení a otázka by nebyla? (pokud tě to otravuje označ to jako spam)

S největší pravděpodobností se jedná o phishing!!! PayPal doménu int.com nepoužívá. Na žádný odkaz z e-mailu neklikat, hlavně se nesnažit přes jakýkoli odkaz přihlašovat!!! Pokud jsi to už udělal, přihlaš se normálně na stránky www.paypal.com a okamžitě si změň heslo!

podvodný email - klasika1) maily mají správně chodit z "service@intl.paypal.com"2) maily obsahují VŽDY oslovení celým tvým jménem - např.Hello Josef Novak,You sent a payment of $xxx USD to xxxxxx)Takže toto fakt ignoruj a rozhodně neklikej na žádné odkazy z toho emailu.