» Poradna » Počítačové sítě

PayPal

12.7.09 som si pridal Visa kartu v profile, bola mi strhnuta ciastka 1,5 EUR a mal som zakat na stvormiestne cislo. Do dnesneho dna cisla nikde niet a ani ta ciastka nenaskocila na ucet v Paypal. Co to maju ti h za bordel? Kde v pici ma clovek hladat ten ich 4-digit code? Takyto amaterizmus ma vie vzdy dozrat. Zlaty Moneybookers. Nikdy ziaden problem ako s tou americkou spolocnostou!

A to v okne kde sa pridava a meni udaj o karte mam znovu moznost poslat im 1,5 EUR, lenze uz tym zlodejom neposlem nic!

Odpovědi na otázku

kdysi to byly posledni cisla z kodu transakce -to vidis na vypisu...

Vsetko pekne, ale od 12.7.09 nie je zaregistrovana ziadna transakcia. beriem to tak, ze tie peniaze boli Paypalom ukradnute.

Podívej se do nezúčtovaných transakcí (neuskutečněných/plánovaných, či jak se to v tvé bance jmenuje) a pak nadávej ty Slováku!

Nie je tam vobec nic. Prelovil som uplne vsetky transakcie. To plati aj pre nizsie pisuceho chytraka, ktory sa hanbi za Slovakov.

Tak ako potom vies, ze ti strhli nieco, ked to nemas ani medzi transakciami?

lebo vidim ze zmizlo 1.5 EUR, lenze stala sa nasledujuca vec,. uz je ta polozka zuctovana a ten cislo mi v Paypale neberie a ani mi ta ciastka v Paypale nenaskocila. Teda poslal som im 1.5 Eura a nie ze tam nemam nic, ale ani ten kod uz neakceptuju. A dodnes tu ciastku na ucet ani nevratili. Kto mal vediet, ze chcu nejake z bankingu, ked sa vyjadruju ako tatari.mali jasne napisat, ze chcu 4-digit number from Internnet banking, or bank account.

uz mam nervy a ani nepozeram co pisem. Sorry.

Musis, opakujem MUSIS tam mat nieco taketo

PLATBA KARTOU

XXXXPAYPAL--*EXPUSE/XXXXXXXXXX

-1,50 EUR

A tie prve 4 Xka su ten 4digit code.

Ty SI FAKT LAMA!! Az sa dakedy hanbim ze tu takto musia Cesi stale nadavat na Slovakov lebo tu chodia asi vsetci primitivi zo Slovenska! Ten 4 digit code je bezpecnostna operacia pri pridavani karty! Mne ho hned ako som zadal kartu ukazalo v iBankinku medzi blokovanymi operaciami, dokonca po case ti tych 1,5 € vratia, opakujem je to len BEZPECNOSTNA OPERACIA KTORA OVERUJE ZE SI NAOZAJ VLASTNIKOM TEJ KARTY!!! Ja paypal pouzivam uz x rokov a nikdy som s nim nemal najmensi problem. Lenze taketo veci niesu pre lamy ako ty, ktore ked daco proste nevedia tak len nadavaju na vsetkych ostatnych okrem seba!!!

Mně ty "zloději" z PayPalu vrátili dokonce asi o 3 Kč víc - asi díky kurzu

zajdi si na pobočku banky, u který máš účet a až se vrátíš s tím kódem, tak se vrať do maminky a požádej otce, a´t to zkusí znovu

Takovej retardovanej slovak jako ty by nemel mit pristup k PC a internetu, natoz k VISA karte.
Staci si cist co mas na obrazovce napsany, vsechno tam maj velmi dobre popsany a vysvetleny, ale ze je nekdo retardovanej, za to oni nemuzou.

je úžasné někomu nadávat a přitom neumět správně zareagovat na tazatele

nejsou to prvni 4 cisla karty?
http://blog.harvie.cz/...

Co sa tyka PayPal kodu ktory mas dostat, pokial mas svoj ucet v Tatra Banke tak sa ti na vypise nezobrazi nic.
Neviem ako je to v inych bankach ale v TB musis zavolat na Dialog a tam im povedat ze potrebujes ten aktivacny kod na paypal. Bez najmensieho problemu ti ho tam za par sekund nadiktuju.