» Poradna » Počítačové sítě

Paypal zustatek

Zdravim, vcera jsem si zalozil paypal. Pro aktivaci si vzali 50kc, ktere nasledne pripsali zpet.
Jelikoz mBank nema oficialne IBAN, tak nelze penize poslat zpet na ucet a pres generator CNB to radeji riskovat nebudu, protoze je riziko pokuty 200kc za spatny IBAN :)

Takze moje otazka. Objednal jsem si neco z Ciny, z kosiku jsem skocil na paypal a platbu potvrdil.

Proc se castka z paypal uctu neodecetla k 0kc a zbytek pak z VISA karty?
Cela castka se totiz vzala pouze z VISA karty a castka 50kc stale na paypal uctu zustala.

Diky za radu.

Odpovědi na otázku

lebo si ciastu nemal prevedenu na menu v ktorej si platil objednavku.

Na paypal uctu castku nelze premenovat?