» Poradna » Web a internet

PayPal zmena - pridani karty a banky

Zdravim. Mam problem s vymenou karty a banky u PayPal uctu. Kartu mi vzalo ale novou FIO banku ne a ne pridat... Takze mi tam trci penize ktere nemohu vybrat. Kartu overili, dokonce provedli uspesne testovaci transakci, ale zbytek musim pry resit telefonicky coz by mi nevadilo, ale nebudu platit za telefon a ani mi nechteji sdelit co chteji po mne abych se pripravil. Napsal jsem ze anglicky neumim konverzovat a je to furt dokola. Uz se mi ozvalo jejich 11 ruznych lidicek a furt ze mi nemohou nic vice sdelit, pouze telefonicky. Nemohu ani zrusit ucet protoze nemohou kde poslat penize... Jedine za ne neco koupit nebo poslat kolegovi a ucet zavrit. Nevi nekdo co ti konedianti tak chteji nutneho osobniho vedet? Nelze ani skype ci whatsapp hovorem, pouze placenym hovorem... Diky moc za pripadnou radu!

Odpovědi na otázku

Já nevím. Nikdy jsem si na paypal neposílal peníze. Vždy z něj jen platím a to mi funguje už několik let zcela spolehlivě.

V dnesni dobe dospely clovek (predpokladam, ze jsi, kdyz mas platebni kartu) neumi anglicky? To jako fakt?

Samo ze neco vim pokecat, ale zda se mi to velice omezujici a nefer z jejich strany. Maji kopie trech mych dokladu, verifikovanou kartu i ucet, mobilni cislo, jsem u nich skoro od pocatku, tak "pip" co jeste chteji....

Maji kopie trech mych dokladu ...To jako fakt? Paypal nic takového nechtěl ...To je firemní nebo osobní účet?

Chce, pokud překročíš určit množství transakcí nebo celkovou sumu. Mají nějaká interní pravidla a nedá se předem odhadnout, kdy to po tobě najednou začnou chtít a pokud nedodáš, nedostaneš se ke svým financím v paypal účtu.

Osobni ucet... jo maji doklady kvuli zmenam...

Zaloz druhy ucet (na to staci email), preposli penize a zrus ucet.

Uvazoval jsem o tom ale oni stejne zjisti ze jde o tu samou osobu a nepusti mne... prekroceny pocet transakci ci celkova suma pochybuji, to by museli omezit kdekoho... zrovna odpovedeli a opet info "vylucne telefonicky kontakt z me strany"... asi ten cirkus ukoncim s tema "junckersama" a zrusim ucet, zadne prachy za telefon jim nedam a radsi udelam papaaa...