» Poradna » Web a internet

Paypal účet má formát který K.Banka neakceptuje

Založil jsem si účet na Paypal a jeho číslo účtu 00000000818809262700 je ve formátu, který K.Bank neakceptuje / špatný formát / potřebuji nutně nabýt účet Paypal abych mohl zaplatit v německém shopu.Do teď jsem vše platil kartou,ale tento shop chce zaplatit přes Paypal.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

2700 je kod banky, 81880926 je cislo uctu

To jsem taky zkoušel,ani tak to nejde.

pak je to rukama...

Musí to jít, nabíjím to tak taky. Mám ale ERA, ale to je jedno, protože to je normální číslo účtu na které se to posílá.

Možná nevynechal ty nuly na začátku, vložil to pomocí CTRL+C, CTRL+V a ono mu to uřízlo konec čísla?

Pokud si na PayPal pridas kartu, pak nemusis resit zadne dobijeni. Platba pres PayPal se primo strhne z tveho uctu pres kartu. Neplatis zadne poplatky, je to jako bys platil primo kartou

Prosim te,porad mi jak a kde si tu kartu přidám a hlavně jestli to bude fungovat hned.

Si to přečti, ne? A hned to fungovat nebude. PayPal nejprve musí ověřit, jestli je to tvoje karta stržením 50kč. V internetovém bankovnictví se ti pak u té stržené platby objeví kód, který v PayPalu zadáš a tím potvrdíš, že karta patří ke tvému účtu. Trvá to ale minimálně několik dní.

Pokud to chceš hned, tak máš jedinou možnost:https://www.paypal-dobijeni.cz/Jinak nejlepší možnost je právě přiřadit do paypalu kartu, pak cokoli budeš platit paypalem tak se automaticky strhne z karty a nemusíš řešit nějaké přeposílání. Ale to ověření že karta je opravdu od tvého účtu může nějakou dobu trvat.

Čauky,takže mám ten samý problém. Paypal-dobijeni.cz již nefunguje, nyní je možnost pouze Trustly (ale jen ČS), anebo převodem z banky na: "UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S., PRAGUE", č.ú.: "00000000818809262700". Problém je, že Komerčka to nepřijme, těch nul je tam moc. Navíc není vůbec jasné , i kdyby se ty nuly odmyslely, zda je to náhoda, že koncové čtyřčíslí je totožné jako kod banky, anebo je to i vč. kodu banky. Tedy číslo konta by mohlo být 81880926 nebo 818809262700, anebo ještě jinak?

A nechce náhodou tvoje bankovnictví, abys tam zadal IBAN?