» Poradna » Ostatní

Paypal revolut

Dobrý den,potřeboval bych poradit, nemůžu poslat peníze z paypalu nikam jinam než na můj účet u české banky, ale z jejich kurzem bych prodělal desítky tisím, nevíte prosím, jak je poslat z paypalu na revolut ? Pořád mi to píše, že to jde posílát jen na účty z českými korunami a přitom mám ty peníze na paypalu v eurech

Odpovědi na otázku

To je princip PP. Ich polatkova struktura. Ze zarabaju aj na konverzii.
A dopomahaju si tym, ze vyberat mozes len v domacej mene a len v lokalnej banke.
Cize obcan CR len v CZK a len v CR.

V PC poradne. :DPodminky PayPalu jsi cetl, uhliri?Pridat si do PP Revolut kartu jsi zkousel?

Myslím, že z PayPalu lze poslat peníze na účet příjemce u české banky, který je veden v eurech (ne v korunách). Myslím, že PayPal se ani nedozví, v jaké měně je veden účet příjemce (není to jeho věc).

Nelze, paypal nemuze(a samozrejem neni ani v jeho zajmu) poslat penize na ucet s jinou menou nez jaka je statni mena drzitele paypal uctu. Resil sem to same, nejde pres PP ani koupit BTC(diky EU) abych se vyhnul PP kurzu.

kupovat btc na paypalu kdyz to u nas nejde poslat na penezenku (pokud se nepletu) je k cemu ?

Coinbase umoznuje nakup BTC pres PP(pokud neni clovek v EU), z coinbase uz neni problem dostat penize do CR ve stejne mene a vyhnout se tomu PP kurzu. Nakonec sem na reseni neprisel, mel sem na PP jen par stovek $, ale i tak zbytecne vyhozena 500,-

Máš pravdu, PayPalu je naprosto jedno, v jaké měně je veden účet. Při výběru peněz provede PayPal konverzi na CZK a pošle je na účet. jestli je účet v EUR, pak si banka nahrabe další poplatek za konverzi.

Je to tak.
PP to pošle v CZK na účet v CZ. Nezajímá ho v jaké měně je veden.
Pokud je to $, nebo € účet, banka to znovu zkonvertuje.
Je to na palici.

PP kurz neobejdeš. Jedinou možností je PP debit karta, ale tu zatím u nás nevydávají.

A nebo tedy něco velmi výhodně přes PayPal koupit... A ještě dotaz: Jde PayPal dobít Revolutem?

Je potreba si zalozit novy paypal ucet v narodnosti nejake zeme co pouziva euro. Pote lze poslat eura na zahranicni paypal ucet bez prevodu. A ze zahranicniho uctu lze poslat eura na revolut pres iban. PayPal je fakt hrozna sluzba