» Poradna » Web a internet

Paypal přiřazení účtu

Dobrý den,Mám již založený účet, jen nemohu přiřadit účet. Dříve jsem si dobíjel přez Trustly, což současné taky nefunguje.Můžete mi prosím poradit jak nabít paypal?Děkuji

Odpovědi na otázku

Mne tiež nejde priradiť účet ČSOB banky akú máš banku

Mě bohužel nejde stáhnout peníze do banky už několik dní, a bohužel nejsem sám...radím PayPal teď vůbec nepoužívat.

No mě už několik dní nejde z Paypalem nic dělat, je to skandál, jistě vím , že to není má chyba, je to na jejich straně!

Zkuste si v nastavení přepnout jazyk na English. Netvrdím, že bude fungovat vše, ale některým se takto podařilo zprovoznit alespoň Peněženku a pod. ☺

FUNGUJE TO STAČÍ ZMĚNIT JAZYK NA ANGLIČTINU

Jojo, mě taky došlo upozornění: Drahoušek zákazník, váš paypal účet být ohrožení, přihlaste se a proveďte control. Potřebujem tyto váš údaje? jméno, heslo, bankovní účet, číslo kreditkarty, telefon, bydliště, .... stránka https://mostfunday.zh/appdata/hreetsctoi/overen... atd. Jen vyplňujte, stahujte....