» Poradna » Web a internet

Paypal přijatá platba - ověření - co dál?

Ahoj, mám takovou prosbu. Známá si nechala zaslat peníze zpět od prodejce kvůli vadnému zboží na wish či kde to bylo a využila můj paypal účet. Nicméně mi teď přišlo takovéto ověření - a uvádí mě to jakože jsem seller. Setkal se s tímto někdo a ví, jak projít tímto procesem?Resolution Center – Case Reversal DetailsThis payment has been selected for review and we have opened an investigation.This is a security measure meant to protect you from problem transactions.We have placed a temporary hold on the funds until the investigation is complete.Please provide some additional information about this transaction.Na výběr je : resolve claim now nebo return to resolution centerDěkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Resolve claim nowNapiš tam, že ty peníze jsou jako refund věci xxxx od člověka a zde napiš jméno a něco, podle čeho je možné identifikovat prodejce, který nemá PayPal.Nejhorší případ - PayPal to zamítne vrátí peníze zpět prodejci. Pak si o refund budete muset zažádat znovu