» Poradna » Web a internet

PayPal přihlášení

Na starém pc, když se chci příhlásit na PayPal, kde mám uložené údaje, mi to nabídne přihlášení přes uživatelské ID a heslo, ale kolegyni na druhém počítači, i když jde přes stejný odkaz, to nabídne přihlášení přes email a heslo. Nenašli jsme způsob jak tohle předělat, aby se mohla také přihlásit přes živatelské ID a heslo. Předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

já teda na https://www.paypal.com/cz/signinmám okénko "E-mail nebo číslo mobilního telefonu". Jaképak ID?

Třeba se loguje do nějaké podvodné verze PayPalu...?

jen pro upresnení jedná se u firemní účet, ne osobní, na který se prihlasuji přes uzivatelske ID a heslo. Ja to mám ulozene nejak po staru ze mi to nabidne kolonku email a hned pod tim heslo, oboje vyplnim a prihlasim se. Ale kolegyni to nabidne presne jako vam email nebo telefoni cislo, kam kdyz zadam to uzivatelske ID, tak nas to nepusti dal k heslu

tak si otevři anonymní okno v prohlížeči a zkus to v něm.

Děkuji za radu, u mě se to v anonymním okně ukázalo stejně jako kolegyni a nějak jsem tam ty udaje natlačila a proklikala se tím a povedlo se mi to přihlásit. Stejně jsem to udělala u ní a už vše funguje.

Musela jsem tam to ID nacpat víckrát za sebou do té kolonky email.

Na PayPal se odjakživa hlásí přes email, žádné ID. Nevím kde jste k tomu přišla...

Aha, tak pardon. U firemního účtu netuším, jak to je.