» Poradna » Web a internet

PayPal předplatné

Mám problém,přes PayPal jsem si udělal zkušební předplatné na Netflix a Spotify, ale zapomněl jsem si jej odstranit. Na PayPal mi přišlo vyúčtování a napaslo to částky které to stálo, jenže na PayPalu mám jen kartu a jinak přímo na PayPalu žádné peníze nemám a nikdy jsem neměl. Nevíte kam mi přišlo vyúčtování jestli se mi ty peníze strhly z karty sami a strhlo se mi to z bankovního účtu nebo je někde musím zaplatit nebo je nahrát na PayPal a poté se mi strhnou? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Strhne se to z tvého účtu přes platbu kartou

Takže přes kartu do bankovního účtu?

Na bankovním účtu pak uvidíš platbu, jako bys to platil kartou

Aha tak díky :)

Taky bych chtěl nahrát nějaké prachy na účet. (Tomu nešlo odolat, sorry.)