» Poradna » Web a internet

PayPal nejde zaplatit

Dobrý den,mám problem ,přijal jsem platbu 2000kč na svůj PayPal kde také ty penize mám ( nemam tam ověřenou svou kartu a nic,pouze ucet ) a když chci odeslat penize na jiny PayPal třeba i blbych 500kč tak to prostě nejde,píše mi to že “ platby momentálně nemůžeme odeslat. Pokud se tento problem objeví znovu,obraťte se na zákaznické centrum,bla bla bla “... Slyšel jsem že většině lidi to šlo ale bohužel mi to nejde,potkal se s tím už někdo ?

Odpovědi na otázku

Otazka je, zda tech 2000Kc tam opravdu je. Jste si jisty, ze vam je poslala duveryhodna osoba a nebyl to scam, ktery se tady uz hodnekrat objevil v souvislosti s PayPal?A problem bude asi v tom bla, bla, bla. Ne nadarmo tam pisi, ze se mate obratit na zakaznicky support. Pocitam, ze o tom budou vedet vice, jak to mate a penezma, nez my tady v poradne.