» Poradna » Ostatní

Paypal nejde zaplatit

Moc prosím o radu, psala jsem na help paypal, ale odpověď už 2 dny nikde. Přijala jsem první platbu, zcela věž problému jsem s ni zaplatila paypal platbou kredit do jednoho net obchodu. Nemám ověřenou kartu, dle informaci by to problem být neměl. Nyní mám na paypalu přijatou další částku, ukazuje se mi, vše OK, ale ve chvili, kdy ji chci zase zaplatit do toho samého net obchodu, nejde to, ukazuje se mi, ze platba bude stržena z me karty!? Nechápu proc.

Odpovědi na otázku

Některé platby bývají ještě po přijetí určitou dobu blokovány a pak až uvolněny (tuším za měsíc?). Že by to byl Váš případ?

Máš tam dostatek peněz i pro konverzi měny (pokud tedy probíhá platba v jiné než domácí měně)? Převod měn u PayPalu je vždy o několik % dražší, než ukazuje přepočet měny v e-shopech.

podívej se na Paypal na tzv. balance, zda tam máš dost peněz - neber přesnou částku, ale musíš tam mít nějakou rezervu.